• Aşağıcuma Kozak Bergama İzmir
  • +90 (232) 632-4877
Hakkımızda

Hakkımızda

Aktaş Granit!
"Hakeden Saygınlığı ile Taşcılığı Profesyonelce Sürdürmek."

FİRMAMIZ 1995 YILINDA ADNAN İNAN VE ÖMER KARAKAYA KARDEŞLER OLARAK AÇIK OCAK GRANİT ÜRETİCİLİĞİNE, GÜNÜN KOŞULLARI DAHİLİNDE, EL İLE BORDÜR VE 15*17 EBATLARINDA ÜRETİM YAPARAK BAŞLAMIŞTIR.
O TARİHLERDE, GRANİT ÜRETİCİLİĞİ TEKNOLOJİDEN UZAK, BİR ADET İKİ ÜÇ KİŞİLİK HAVA ÜRETEBİLEN JANBAK KOMPRESÖRLER İLE, TAŞ KIRMA FAALİYETİNİ İKİ KARDEŞİN TAMAMEN FİZİKSEL BECERİLERİ İLE YAPTIKLARI GÜNLÜK ÜRETİMLER VE DİSİPLİNLİ ÇALIŞMALARI SAYESİNDE, 1997 YILINDA, TEKNOLOJİK ÜRETİM SÜRECİNE, İLK TAŞ KIRMA MAKİNASI EDİNEREK BAŞLAMIŞTIR.
TAKİP EDEN HER YIL, ÜRETİMDE KALİTE VE KAPASİTE DÜŞÜNÜLEREK, YATIRIMLAR YAPILMIŞ, 2011 YILINA KADAR BÜNYESİNDE 100 E YAKIN ÇALIŞANI İLE ÖMER KARAKAYA / KARAKAYA MADENCİLİK OLARAK FAALİYETİNE DEVAM ETMİŞ, 2011 YILINDA AKTAŞ GRANİT ZAHİRE MADENCİLİK NAKLİYE PETROL İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ OLARAK KURUMSAL KİMLİK İLE FAALİYETİNİ DEVAM ETTİRMEKTEDİR.
2013 YILINDA MADENCİLİK SEKTÖRÜNÜN YANINDA, İNŞAAT SEKTÖRÜNDE FAALİYETE BAŞLAMIŞ, İLK ÖZEL İNŞAAT DENEYİMİNİ BAŞARI İLE TAMAMLAMIŞTIR. 2014 YILI BAŞLARINDA 2 NCİ İNŞAATINA GEÇMİŞ VE AKTAŞ 2 APARTMANI 2016 YAZ SONU TAMAMLANMIŞ OLUP DAİRELER SATIŞA ÇIKMIŞTIR. ŞU AN AKTAŞ İNŞAAT PROJELERİ BERGAMA İLÇESİ İÇERSİNDE DEVAM ETMEKTEDİR.

HAKEDEN SAYGINLIĞI İLE TAŞCILIĞI PROFESYONELCE SÜRDÜRMEK.

İNSANOĞLUNUN TARİHÇESİ KADAR GEÇMİŞİ OLAN, TAŞCILIĞIN, GEÇMİŞ TARİHE OLAN SAYGISI İLE, GÜNÜMÜZÜN İNSANLIĞI VE GELECEK NESİLLERE MİRAS KALABİLECEK ŞEKİLDE, ARANILAN, VE YAŞAMI KOLAYLAŞTIRMAK ADINA, GÜNCELİN HER ANINA KATKI SAĞLAYACAK MAMULLER ÜRETMEK, HEM DOĞAYI HEMDE YERLEŞİM YERLERİNİ, ÇEVRECİLİK ANLAYIŞI İLE YAŞANILIR HALE GETİRMEK İLK HEDEFLERİMİZDENDİR

Hakkımızda